logo kongresowe

Radisson Hotel & Suites****

ul. Chmielna 10/25, 80-748 Gdańsk


Zlokalizowany bezpośrednio naprzeciw Wyspy Spichlerzów hotel Radisson Hotel & Suites, Gdańsk oferuje gościom najwyższy poziom nad Bałtykiem.

Siedmiopiętrowy hotel położony w kompleksie Deo Plaza i zapewnia gościom możliwość zatrzymania się tuż obok popularnego Długiego Targu z zabytkowymi kamienicami i słynną fontanną Neptuna. Hotel położony jest zaledwie 2 km od Dworca Głównego w Gdańsku oraz 13 km od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy (GDN).

Radisson Hotel & Suites, Gdansk może pochwalić się największą na Pomorzu przestrzenią do organizowania konferencji, mieszczącą nawet 700 osób.

Centrum konferencyjne składa się z dziewięciu sal z ruchomymi ścianami, które pozwalają na dostosowanie przestrzeni do potrzeb klientów. Nowoczesny wystrój, naturalne oświetlenie i widok na Stare Miasto to atuty zwiększające atrakcyjność przestrzeni o powierzchni 1000 metrów kwadratowych. Dzięki szybkiemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, a także projektorom i innym sprzętom audiowizualnym hotel gwarantuje organizację spotkania na najwyższym poziomie.
Galeria